10 lutego 2018 sublimacyjny 0Comment

W dniu 9.02.2018 odwiedziłem Targi RemaDays 2018 w Ptak Warsaw EXPO w podwarszawskim Nadarzynie. Chciałem zobaczyć co nowego w dziedzinie małoformatowej sublimacji. Jednak zwiedzanie rozpocząłem od sektora Gifts World – to sektor dla producentów i dystrybutorów upominków reklamowych. W sektorze znalazłem sporo firm wykonujących gadżety z nadrukiem sublimacyjnym. Pierwsze miejsce zajmowały oczywiście kubki reklamowe 🙂

Zwiedzając targowe alejki dotarłem do stoiska Sita Wuja Toma, gdzie oczywiście prym wiodły prasy – w końcu to polski producent pras termotransferowych.

Kolejne stoisko z branży sublimacji to Euroland, tutaj odbyłem krótką rozmowę o jakości magicznych kubków do sublimacji oraz różnic pomiędzy drukarkami żelowymi Ricoh 3110DN oraz Sawgrass SG400.

Pod koniec zwiedzania, w końcu odnalazłem stoisko Grawerton i to własnie stoisko okazało się najbardziej ciekawe. Jak zwykle firma Grawerton zaprezentowała swój sprzęt oraz sporo ciekawych gadżetów do nadruku sublimacyjnego, których nie oferuje nikt inny. Poza sprzętem i gadżetami do sublimacji uwagę przykuwały nagrody zdobyte przez firmę: Korony Reklamy – 2 miejsce w kategorii Technology oraz brązowy medal w konkursie „Catalogue of the year” według oceny zwiedzających ReamDays Warsaw 2018. Moje gratulacje.

Odczuwam jednak niedosyt spowodowany tym, że tak mało firm zaopatrujących w sprzęt i materiały do małoformatowej sublimacji w Polsce wystawia się na takich imprezach.

Do zobaczenia w przyszłym roku, może na kolejnej edycji targów RemaDays spotkam więcej ludzi związanych z sublimacją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *