21 stycznia 2018 sublimacyjny 0Comment

Doskonale wiemy,  że zbudowanie marki i pozyskanie klientów to mozolna i czasochłonna praca. Dlatego, w dniu dzisiejszym, rozszerzyliśmy zakres naszej pomocy dla osób wykonujących fotogadżety i gadżety reklamowe z nadrukiem sublimacyjnym, uruchamiając katalog firm zajmujących się sublimacją. Katalog został zbudowany tak, aby potencjalny klient szybko i skutecznie odnalazł wybraną firmę na rynku lokalnym. Katalog znajduje się pod adresem nadruk.sublimacyjny.pl

Nowy serwis to narzędzie, dzięki któremu można efektywnie wypromować swoją firmę w Internecie oraz na rynku lokalnym.

Każda dodana do katalogu firma otrzymuje indywidualną podstronę, na której poza danymi kontaktowymi, lokalizacją, opisem firmy znajdą się przykładowe realizacje, a w przyszłości planujemy dodać możliwość dodawania opinii klientów. Firmowa podstrona to nic innego jak tzw. wizytówka NAP. Skrót NAP to nazwa, adres oraz telefon /ang. name, adress, phone/. Dodając swoją firmę do katalogu, poza poprawnością danych kontaktowych, warto zadbać o unikalność opisu swoje działalności, tak aby zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z oferty.

Katalog firm oferujących fotogadżety i gadżety reklamowe z nadrukiem sublimacyjnym jest dostępny zarówno dla użytkowników komputerów oraz internautów korzystających z urządzeń mobilnych.

Tworząc swoją wizytówkę w katalogu warto zadbać o poprawność danych kontaktowych oraz o odpowiedni, unikalny opis działalności. Prawidłowo przygotowany opis powinien w prosty i zwięzły sposób przedstawić jak najszerzej ofertę firmy. Nie warto jednak do tego celu wykorzystać tekstu skopiowanego z własnej lub innej strony internetowej – opis musi być unikalny, aby poprawnie zindeksował się w Google.

Ze swojej strony zadbamy o promocje i reklamę serwisu w Internecie oraz o poprawne prowadzenie serwisu, zgodne z zaleceniami Google, tak aby zapewnić szybką indeksację wpisów dodawanych do katalogu oraz zapewnić wysoka liczę odwiedzin potencjalnych klientów. Jednocześnie prosimy o przekazanie nam swoich sugestii, uwag lub pomysłów mających na celu usprawnienie i rozwój katalogu.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.

Link do katalogu

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *